Szkolenia – Reverse Engineering i Analiza Malware’u

Tak tak szkolenia czas zacząć !!! 😉

Już jakiś rok temu razem z Gynvael’em wpadliśmy na pomysł organizowania szkoleń w Polsce. Z głosów, które do nas docierały wynikało, że spora liczba osób jest zainteresowana tematyką RE czy pentestingiem. Był już plan działania, wykupiona domena, strona www, niestety jednak, Gyn w niedługim czasie został uprowadzony przez Google, a ja porzuciłem ten projekt z tego względu, że nie chciałem kontynuować go w pojedynkę.

Parę miesięcy temu temat stał się na nowo żywy za sprawą propozycji Piotrka Koniecznego (niebezpiecznik.pl) związanej właśnie z prowadzeniem szkoleń. Poczytując niebezpiecznika wiedziałem, że jego społeczność skupia rzesze osób, która będzie zainteresowana tematyką RE,dlatego bez większego wahania zgodziłem się to zrobić ;).

Po wielu wielu godzinach przemyśleń i zastanawiań się nad tym, jak w najlepszy sposób nauczyć Was Reverse engineering, ile godzin poświęcić na dane zagadnienie, jak rozdzielić zagadnienia podstawowe o tych bardziej zaawansowanych. Powstały ostatecznie dwa szkolenia:

Wstęp do Reverse Engineeringu (2 dni)
Analiza Malware’u — Zaawansowany Reverse Engineering (2 dni)

Wszystkich niezbędnych detali o każdym ze szkoleń dowiecie się z powyższych linków.
Gdybyście mieli jednak jakieś pytania czy sugestie piszcie śmiało.
Nie pozostało mi nic innego jak zaprosić Was na dobrą zabawę w postaci 2’u dniowych szkoleń z udziałem Olka,IDA’y,Sinowala,Bankerów i innych bytów ;).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Malware, RE i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.